Askeri bir lisede sigara içmek yasaktır. Bu yüzden öğrenciler subaylardan gizli bir şekilde tuvaletlerde sigara içmektedirler. Yine böyle bir gün tuvalette sigara içerken baskına uğrarlar ve herkes bir tuvalete girer hani içeri giren subay tuvaleti de açıp bakamaz yaa. Tabi o panikle tuvalete girelim derken iki öğrenci aynı tuvalete girer. 

Girer girmez de düşünmeye başlarlar, tuvaletin kapısının altında 20-30 santim kadar bir boşluk vardır. Buradan iki kişi oldukları görülebilir. İşin kötü tarafı o günlerde bir öğrenci eşcinsel ilişkilerden dolayı okuldan atılmıştır ve bu konuda denetim bayağı sıkıdır. Beraber görülürlerse bir yanlış anlama Olabilir.

Düşünürler, taşınırlar. Uyanık Çocuklar! 'Birer ayağımızı kaldıralım!' derler. Nasılsa üniforma giyiyorlar, ayakkabı, pantolon herşey aynidir. İkisi yan yana gelirler sağdaki sağ ayağını soldaki sol ayağını kaldırır. (Umarım durumu gözünüzün önünde canlandırabiliyorsunuzdur!) Bu durumda beklerler, nöbetçi subay gelir eğilir, içeri doğru bakar ve şöyle der:
'Evladım ayakkabılarını ters giymişsin..."

# Kategoriler : Eğlence
# Etiketler : Etiket Yok
# Yorumlar : 0 Yorum Yorum Yaz

Yorumlar

Yorum Eklenmemiş...

Yorum Yaz

Adınız: *
E-Mail Adresiniz: *
Web Sitesi:
Yorum: *
Güvenlik Kodu: *