Yıl 1965: 

Bir hissi kabl-el vuku mu idi o yöne yürümem bilmiyorum. Karşıma aniden çıkınca ziyadesiyle şaşakaldım. Nasıl bir eda takınacağıma hüküm veremedim, adeta vecde geldim. Buna mukabil, bir müddet sonra kendime gelir gibi oldum. Yüzünde beni fevkalade rahatlatan bir tebessüm vardı. Üstümü başımı toparladım, kendimden emin bir sesle, 'Akşam-ı şerifleriniz hayırlı olsun efendim' dedim.

Yıl 1975: 

O yöne yürümemin içimden gelen hisle bir ilgili var mıydı bilmiyorum. Karşıma aniden çıkınca fevkalade şaşırdım. Nasıl davranacağıma karar veremedim, heyecandan adeta dizlerimin bağı çözüldü. Vel hasıl, bir sure sonra kendime gelir gibi oldum. Yüzünde beni son derece rahatlatan bir tebessüm vardı. Üstümü başımı toparladım, kendimden emin bir sesle, 'Hayırlı aksamlar hanımefendi' dedim. 

Yıl 1985:

O tarafa yürümemin içimdeki sesle bir ilgisi var mıydı bilmiyorum. Karşıma aniden çıkınca oldukça şaşırdım. Ne yapacağıma karar veremedim, heyecandan bacaklarım bile titredi. Neyse, bir süre sonra toparlandım. Yüzünde beni son derece rahatlatan bir gülümseme vardı. Üstümü toparlayıp net bir sesle, 'iyi aksamlar' dedim.

Yıl 1995: 

Beni o yöne altıncı hissim mi götürdü bilmiyorum. Bir anda karşıma çıkınca baya şaşırdım. Kal geldi yani, adeta kafadan koptum, iptal oldum. Neyse ayrıntıları geçelim, baya heyecan yaptım yani ama topladım karizmayı yerden sonra. Baktım o da bana iş atıyor, yürü be dedim, kim tutar seni? Baktım manita dünden razı, söyle bir arkama kaykıldım, kendimden emin bir sesle, ' Selam bebek' dedim.

Yıl 2006:

Abi oraya ne diye gittiysem I don't know yani. Onu bi gördüm, oha falan oldum. Bu bizi kasar ve aşar dedim. Enjoy durumları yani. Anyway, ilk başta şaftım kaydı ama concon muyum ben dedim kendi kendime. Baktım hatun da bize kesik, yürü kim tutar seni dedim ve kaptım yavruyu. 

Yıl 2026:

Sir, I don't know why? Şey, nasıl derler, hatun beatiful idi yani. Anyway, Than I take her, yani götürdüm.

# Kategoriler : Eğlence
# Etiketler : Etiket Yok
# Yorumlar : 0 Yorum Yorum Yaz

Yorumlar

Yorum Eklenmemiş...

Yorum Yaz

Adınız: *
E-Mail Adresiniz: *
Web Sitesi:
Yorum: *
Güvenlik Kodu: *